• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/incelerbutikotel/notifications/
  • https://twitter.com/mince1953
  • https://www.instagram.com/incelerkonagi/
KARADENİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret28099

ULAŞIM TERCİHİM

Sayın Misafirimiz;

700-800 km yi aşan mesafelerden Karadenizi gezmeye aracınız ile gelmeden önce bu konudaki tecrübelerimize göz atmanızı öneririz.

Doğu Karadeniz gezisi Batı da Çayeli,Doğu da Şavşat ve Kuzeyinde Gürcistan'ı içine alan bir bölgeyi kapsar.Doyurucu bir şekilde bölgenin tamamı gezilmek istendiğinde 6 gece (7 gün)'ye ihtiyaç vardır.Bu gezi esnasında KÜLTÜR TURU kapsamı içindeki vadiler,şelaleler,yaylalar,heyecan verici dağ tırmanışı (dağ tırmanışı sadece Temmuz-Eylül döneminde) ve Batum,Tiflis,Şavşat merkez aktivasyonları yer alır.

Bu bölgelerin pek çoğuna şehir yaşamına uygun araçlarınızla gidebilmeniz mümkün değildir.Bu nedenle toplu taşıma araçları (uçak,otobüs ) ile Trabzon'a gelmenizi oradan da bizim araçlarımızla gezilerinize başlamanızı öneririz.Bu tercih sizler için gerek ekonomik gereksede yorgunluk açısından  çok daha doğru olacaktır.

Farklı bir tercih olarak aracınız ile gelmek isterseniz bu konuda da biz size burada gezebileceğiniz yerlerin route planını verecek ve siz aracınızın imkan verdiği ölçüde bu noktalara bireysel olarak gidebileceksiniz. Bu noktada da size gezi rotaları önerilerimiz olacaktır.

Her şeye rağmen aracınız ile gelmeden önce iyi düşünün deriz. Çünkü bizim klimalı konforlu minübüslerimiz ve size gezdiğiniz yerleri anlatacak rehberlerimiz ile hem çok daha ekonomik hemde etkin bir gezi yapmış olacaksınız.