• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/incelerbutikotel/notifications/
  • https://twitter.com/mince1953
  • https://www.instagram.com/incelerkonagi/
KARADENİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret28098

GENEL AÇIKLAMA

Fındıklı ilçesi dolayısı ile İNCELER KONAĞI Doğu Karadenizin tam merkezi yerinde olup burada modüller halinde verdiğimiz tur başlangıç noktalarına 30-45 dakika arası değişen zaman dilimlerinde ulaşılabilmektedir.

Gezilerinize katkımız ;

1- KENDİ GRUPLARIMIZ   Önceden ilan edilmiş programımız çerçevesinde gezi gruplarımızı kendi araçlarımızla Trabzon'dan alıp program da belirtilen yerleri uzman rehberlerimiz eşliğinde gezdiriyoruz ve dönüşlerinde tekrar Trabzon'a götürüyoruz

2- BİREYSEL GELEN MİSAFİRLERİMİZ

Arzu ederlerse ve kontenjan durumumuz müsait olursa bizim programlarımıza katılabilirler bunun için mesafeye göre kişi başı 75-100 ₺ arasında ücret öderler.

Yada arzu ederlerse

A) Kendi araçları ile; Gezilerini kendi araçları ile (araçlarının gidebildiği yerler için)yaparlar bu noktada da İnceler Konağı olarak gezecekleri yerlerle ilgili kendilerine ayrıntılı bilgi vereceğiz

B) Lokal günlük tur firmaları ile; Kendi araçları ile gitmek istemeyenler yada aracı müsait olmayan misafirlerimizi dilerler ise anlaşmalı olduğumuz günlük tur firmaları ile  tarafımızdan önceden rezervasyonları yapılmak sureti ile gezebilirler.İnceler Konağı bu tür misafirlerimizi Fındıklı ilçe merkezine götürüp oradan minibüse bindirerek tur firmalarının yolcu alma noktasına gönderiyoruz.
2018 yılı minibüs ücreti kişi başı 7, 5 ₺ idi.Aynı şekilde akşam tekrar Fındıklı dan alarak İnceler Konağına getiriyoruz.


Sizler sadece Doğu Karadeniz gezinize 

  - kaç gün ayırdığınızı
  - ve gezi modüllerinden hangilerini istediğinizi yada 
  - kalış sürenize göre gezi önerilerimizden hangisini tercih ettiğinize karar        verin bize bildirin gerisini biz halledelim.